
Veliki peh Bogdan Bogdanović doživeo je na Evrobasketu, kada je već u grupnoj fazi završio učešće na turniru zbog povrede mišića zadnje lože. Otputovao je kapiten Srbije odmah na lečenje u Ameriku, u međuvremenu se oporavio od povrede i vratio se na pripremnoj utakmici Klipersa protiv kineskog Guangdžoua, ali je na parketu proveo samo dva minuta.
KVALIFIKACIJE ZA SP: Švedska – Švajcarska (20.45), a kvota naše kladionice na igru X je 3.35.
Bogdanović se u jednom momentu uhvatio za donji deo leđa i uz bolnu grimasu i pratnju trenera otišao u svlačionicu. Do kraja meča se nije vratio na teren, ali prema nekim nezvaničnim informacijama, ipak, nije reč o nekoj ozbiljnijoj povredi i očekuje se da se Bogdanović brzo vrati na teren.
Klipersi su i bez Bogdanović ostvarili ubedljivu pobedu, pošto su slavili sa 142:95, a najefikasniji je bio Kavaj Lenard sa 18 poena.
Sequência tenebrosa pro Bogdan Bogdanovic.
Já deixou o jogo entre Clippers x Guangzhou com dores nas costas.
Também se lesionou no Euro Basket pela Sérvia, não é bom.pic.twitter.com/QsAGBjlWQO
— Pisou Na Linha | NBA 🏀🇧🇷 (@pisounalinha) October 10, 2025


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.