U ZVEZDI SE HVATAJU ZA GLAVU Tek što je potpisao, povredio se! Još se ne zna koliko će da odsustvuje

Emir Selmani

,

Puma u duelu sa Matijasom Vinjom iz Urugvaja (Foto: Beta/AP Photo/Rebecca Blackwell)

Šampion Srbije Crvena zvezda na vreme je krenula da sklapa tim koji će pod komandantskom palicom Vladana Milojevića treći put probati da se plasira u Ligu šampiona. Jedno od najzvučnijih pojačanja stiglo je iz Portugalije.

EVRO 2024: Hrvatska i Italija igraju u 21.00, a kladionica MaxBet nudi kvotu 2.00 na tip 2-3 gola.

Brzonogi Hoze Luis Rodrigez Puma u petak je predstavljen kao novi fudbaler crveno-belih, a navijači kluba iz Ljutice Bogdana već imaju razloga za brigu kad je on u pitanju. Naime, Puma se povredio na prvom meču Paname na Kopa Amerika, koji se održava u Sjedinjenim Američkim Državama.

Rodrigez u duelu sa Maksimilijanom Arauhom (Foto: Beta/AP Photo/Rebecca Blackwell)

Panama je na Hard rok stadionu u Majamiju u prvom kolu C grupe poražena od Urugvaja sa 3:1 (1:0), a brzonogi krilni napadač osetio je bol u 80. minutu. Teren je napustio u 84. minutu, zamenio ga je Fredi Gondola. Još se ne zna kakva je priroda povrede novog fudbalera Crvene zvezde, kao ni koliko i mogao da odsustvuje sa terena.

Pri rezultatu 1:0 za Urugvaj Rodrigez je imao lepu priliku i sjajno šutirao, ali je njegov pokušaj odbranio golman Urugvaja Serhio Ročet. Igrao se 59. minut.

Pogotke za Urugvaj postigli su Maksimilijano Arauho, Darvin Nunjez i Matijas Vinja. Počasni gol za Panamu dao je Majkl Muriljo u 95. minutu.