
Triler je viđen na obali Bosfora. Fenerbahče je bio pred porazom od Reala, čudesno se izvukao i posle dodatnih pet minuta košarke slavio – 100:99 (16:29, 21:15, 22:23, 28:20- 13:12).
NBA: Naša kladionica nudi kvotu 1.90 da će na meču Majami – Indijana biti ubačeno više od 238 poena.
Real je od početka bio u vođstvu, a posle dva penala Fakunda Kampaca, 6.42 minuta pre kraja imao 14 poena viška. Domaćina je ka podvigu poveo Skoti Vilbekin. On je i izjednačio (87:87), deset sekundi pre kraja.
Imali su gosti prednost i u produžetku, imali i dobijenu utakmicu na šest sekundi pre sirene, kada je Marko Gudurić ubacio oba penala za nadu. Srbin je potom oduzeo loptu Kampacu, a Jam Madar je sekundu pre kraja pogodio za ogromnu pobedu.
Marko Gudurić je bio čovek utakmice sa 21 poenom, sedam skokova i pet asistencija, uključujući onu za trojku Vilbekina za produžetak i ključnu za Madara, koji je meč završio sa 19 poena. Vibekin je ubacio 19, a a Najdžel Hejs-Dejvis 17, uz sedam skokova.
Burno je bilo i u Monte Karlu gde je Monako u finišu slomio Olimpijakos – 85:77. Jedini dvocifreni u timu Saše Obradovića bili su Majk Džejms sa 24 i Eli Okobo sa 11 poena.
U ekipi Olimpijakosa, Nikola Milutinov je za nešto manje od 18 minuta na parketu ubacio sedam poena uz pet skokova i dve asistencije. Prednjačio je Ajzeja Kanan sa 20 poena, a pratio ga je Alek Piters sa 15 poena.
EVROLIGA, 11. kolo
Četvrtak
Fenerbahče – Real Madrid 100:99 (produžetak)
Monako – Olimpijakos 85:77
20.05 Makabi – Alba
20.30 Bajern – Virtus
20.30 Olimpija Milano – Žalgiris
20.45 Partizan – Olimpijamkos
Petak
20.00 Crvena zvezda – Anadolu Efes
20.30 Valensija – Baskonija
20.30 Barselona – Asvel

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.