PARTIJA IZ SNOVA Kostić dvostruki asistent za pobedu Juventusa u Derbiju Italije! (VIDEO)

,

Asistencija Kostića za prvi gol (Foto: Printscreen)

Ne otpisujte “staru damu”. Posle svih rana na evropskoj i domaćoj sceni, gigant iz Torina je smogao snage da slavi u Derbiju Italije: Juventus – Inter 2:0 (0:0).

Italija 2: Na meču Ređina – Đenova, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru ug 3+.

I pored drugačijih najava, Dušan Vlahović ponovo nije bio u protokolu. Međutim, zato je blistao drugi Srbin.

Prvo poluvreme donelo je izjednačenu igru, ali i nešto konkretniji Inter. Pad “neroazura” počeo je u 49. minutu, a pokrenuo ga je Filip Kostić. Kragujevčanin je prošao levom stranom, poslao idealnu loptu, a Rabio matirao Onanu.

Mogao je Kostić ubrzo da upiše i dvostruku asistenciju. Posle njegove “kifle” iz kornera pogodio je Danilo, ali je VAR poništio pogodak.

Ipak, Kostiću nije izmaklo drugo dodavanje za gol. Sjajno je, u padu dodao saigraču, Fađoli je pucao iskosa, lopta je nekoga zakačila i ostavila golmana Intera nemoćnim.

Mogao je Kostić briljantno izdanje da kruniše i golom. Njegov udarac iz 77. minuta završio je na stativi. Ipak, ovo je bilo sasvim dovoljno. I više od toga!