
Reklo bi se da je Dejan Stanković formirao ceo tim za predstojeću sezonu, da fali samo novi napadač i ako Strahinja Eraković ode novi štoper. Uprava kluba na čelu sa Zvezdanom Terzićem je poručila da neće da žuri sa prodajom mladog defanzivca.
MAROKO Od 19 časova Raža Kazablanka dočekuje FAR Rabat. Kvota na „keca“ u kladionici MaxBet je 2.05.
Dok „delije“ čekaju „bombu“ prelaznog roka kada je reč o novom napadaču, jedan biser iz Crne Gore je blizu selidbe na „Marakanu“. Kako je potvrđeno „MaxBet“-u blizu dolaska u Crvenu zvezdu je jedan od najtalentovanijih napadača u komšiluku Matija Krivokapić. Reč je o momku koji je 19. marta napunio tek 19 godina.
Igra za drugoligaša Podgoricu. Prošle sezone je u elitnom rangu takmičenja na 30 utakmica postigao šest golva. Tada je imao svega 18 godina.
Verovatno bi šansu prvo dobio u omladinskoj konkurenciji ili razvojnom timu Grafičaru. U Crnoj Gori ga smatraju jednim od najboljih mladih igrača. Debitovao je za mladu reprezentaciju „sokolova“ i na debiju je postigao gol.
Sad ostaje da vidimo hoće li Zvezda skorije da dovede novog Nikolu Krstovića…
PROČITAJTE JOŠ:
https://www.maxbetsport.rs/radnicki-zgromio-bugare-nislije-brojale-do-sest-stulic-cetiri-u-metu-370095/

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.