
Nekadašnji košarkaš Partizana, a sada Efesa, prisetio se perioda u Denveru i saradnje sa Nikolom Jokićem.
Amerikanac je u periodu od 2019. do 2022. godine delio svlačionicu sa trostrukim MVP-jem NBA lige, a posle toga je obukao crno-beli dres.
U razgovoru za „Sport Klub„, Doužer je i te kako pohvalno govorio o Jokiću.
– Bilo je fantastično. Svima govorim da je on verovatno jedan od najboljih saigrača koje sam ikada imao, definitivno mi je omogućio da napredujem u karijeri dok sam bio u NBA ligi, da budem najbolji košarkaš kakav sam mogao da budem i naučim nešto od njega. Nema boljeg saigrača kojeg bi iko mogao da poželi. Veoma je nesebičan, zabavan, naše radno okruženje je učinio veoma opuštajućim, a takođe mi je olakšao i igru, kao i svim našim saigračima.
Nikola Jokić otvorio vrata luksuzne vile: Pogledajte gde živi i kako čuva MVP trofeje (VIDEO)
Dodao je da je imao poseban odnos sa Jokićem.
– Uvek sam ja bio taj koji ga je vozio kući sa aerodroma kada bismo se vraćali sa putovanja. I to je bilo u periodu kada je dobio prvo dete. I dalje je igrao na veoma visokom nivou, ali ste mogli da primetite da je pomalo umoran jer nije mnogo spavao zbog bebe. I svaki put kada bih ga ostavio kod kuće išao bi ka vratima pripremajući se da uđe i bude tata umesto Nikole, košarkaša. Videti njega da uspeva da održi balans u životu i njegovu divnu porodicu je za mene nešto što izuzetno cenim. I srećan sam zbog njega, zaista.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.