
Poraz od Fenerbahčea u Evroligi, šesti u poslednjih sedam utakmica u svim takmičenjima, upalio je crvene lampice u Humskoj. I morao je jer su forma ekipe crno-belih i govor tela pojedinih igrača na nedopustivom nivou.
Sastanku su prisustvovali predsednik kluba Ostoja Mijailović, trener Željko Obradović sa stručnim štabom, sportski direktor Zoran Savić, kao i pojedini članovi uprave. Tema je bila samo jedna – rezultatska kriza.
– Sastanak nije predugo trajao, pošto su igrači imali trening već u 12 sati, tako da se ne očekuju nikakva saopštenja niti neke važne odluke. Partizan će morati što pre da se podigne, pošto sledi prvo sutra (20.00) meč u ABA ligi sa Studentskim centrom, a onda gostovanje u Atini ekipi Panatinaikiosa u utorak pre reprezentativne pauze usled kvalifikacionih „prozora“ za Mundobasket 2027. godine – preneo je portal Mondo.
Da li će ovo da podigne borbenu gotovoste ekipe Željka Obradovića? Imali ste priliku da čitate šta o stanju u Partizanu misli bivši as crno-belih Goran Grbović, koji je podvukao da Ostoja Mijailović nema moć da smeni Željka Obradovića.


Što sad ova prevara iz prislonice(u pravu su gani) se ne oglasi, pič….. a lojalna, laže za budzet, jer da da je stvarno tako nd bi doveli igrača od 38g sa povredj. kolenom, plus ne seća se kad je poslednji put dao koš, istinu moramo da znamo, jer mi plaćamo skupe ulaznice
Dogovarali se kako da podele novac i pobegnu.