FERENCVAROŠ RASPUCAN Osmica na debiju Dejana Stankovića, strelac i Pešić

,

Dejan Stanković (Foto: Starsport)

Ferencvaroš će u četvrtak da bude prvi rival Čukaričkog u Ligi Konferencije. Velikan iz Budimpešte je na debiju Dejana Stankovića bio silan u Kup meču protiv Nađeseda – 8:0 (3:0).

Na meču Inter – Milan, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru ug 2-3.

Tačno je da je protivnik nižerazredna ekipa, ali nikome nije lako dati osam golova. Seriju je pokrenuo Aleksandar Pešić iz penala, a još dva gola do poluvremena dao je Listeš. U nastavku su pogađali Zaharijasen, Ovusu dva puta, Siger i Bešić.

Dejan Stanković pred domaćim navijačima debituje upravo protiv Čukaričkog u četvrtak. Klub sa Banovog brda igra ovog popodneva srpski derbi protiv šampiona Crvene zvezde.