SRBIJA FUDBAL
FSS IZREKAO KAZNE Zatvoreni stadioni u Kragujevcu i Novom Pazaru, evo i zbog čega…

Ništa novo u domaćem fudbalu, a posebno ne u slučaju Novog Pazara. Postala je redovna pojava da tribine u ovom gradu zjape prazne. Sada su opet Pazarci kažnjeni od strane Disciplinske i etičke komisije FSS-a sa dve utakmice bez publike, a kaznu su dobili i Kragujevčani koji će morati da zatvore stadion u nedelju kada dočekuju Mladost iz Lučana.
Razlog što će tribine kraj Jošanice da budu prazne jeste incident na meču protiv Tekstilca, kada je rezervista gostiju pogođen plastičnom flašom sa tribina. Na sreću to nije izazvalo veće posledice. Tako Novi Pazar neće moći da računa na podršku svoje publike u mečevima sa TSC-om i Napretkom.
Radnički 1923 je kažnjen zbog upotrebe pirotehničkih sredstava. Naime, navijači Kragujevčana su u pretprošlom kolu protiv OFK Beograda ubacili nekoliko baklji na sam teren, a izgleda da će na takvo ponašanje disciplinci ubuduće da imaju “nultu” toleranciju, što su i najavili.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.