SRBIJA FUDBAL
Fudbaleri Partizana otputovali na pripreme u Tursku (FOTO)

Počinju prve pripreme Partizana sa novom upravom i novim trenerom. Crno-beli su otputovali u Tursku, gde će se narednih 15 dana pripremati za nastavak sezone u Superligi i Kupu Srbije.
NEMAČKA: Dortmund i Leverkuzen sastaju se od 20.30, a kvota kladionice MaxBet na tip 4+ je 2.75.
Baza drugoplasiranog tima domaćeg šampionata će da bude hotel “Kornelija dajmond”. Novi šef stručnog štaba, Srđan Blagojević odlučio je da na put povede 32 fudbalera, a na spisku se nalaze: Aleksandar Jovanović, Nemanja Stevanović, Miloš Krunić, Vukašin Đurđević, Milan Roganvić, Mario Jurčević, Zlatan Šehović, Mihajlo Ilić, Nihad Mujakić, Aleksandar Filipović, Nejtan de Medina, , Aleksandar Šćekić, Leonard Ovusu, Mateja Stjepanović, Stefan Kovač, Bibras Natho, Milan Vukotić, Ognjen Ugrešić, Dimitrije Janković, Mihajlo Petrović, Aldo Kalulu, Nemanja Stefanović, Pape Furer, Ibrahim Zubairu, Jung-Džun Goh, Zoran Alilović, Đorđe Jovanović, Nemanja Nikolić, Žoao Grimaldo i Dušan Jovanović.

Igrači Partizana na Aerodromu “Nikola Tesla” (Foto: FK Partizan)
Partizan će na pripremama u Beleku da odigra četiri kontrolna meča. Rivali će da buud Debrecin (15. januar), Dukla (19. januar), Hebar 1918 (23. januar) i Jagelonija (24. januar), a sve utakmice biće prenošene na Jutjub kanalu kluba kao i na TV Arena sport.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.