SRBIJA KOŠARKA
GENI SU ČUDO Sin Partizanove legende sa osam metara pogodio trojku za pobedu (VIDEO)

Ne kaže se džabe da iver ne pada daleko od klade. To najbolje znaju u Partizanu gde trenira Vuk Danilović koji je rođen 2008. godine.
Sin legendarnog Predraga Danilovića, koji se proslavio u dresu Partizana i reprezentacije Jugoslavije, pokazuje da je nasledio gene od oca. On je u nedelju doneo pobedu Partizanu u Drugoj kadetskoj ligi Srbije protiv Surčina (72:71).
U pitanju je takmičenje u kojem igraju košarkaši do 17 godina, pa je Vuk među najmlađima. Ipak, to mu ne smeta da pokazuje raskošan talenat. Protiv Surčina je devet sekundi pre kraja pogodio trojku sa osam metara i doneo pobedu crno-belima.
Vuk Danilovic, 2008 born Serbian Guard from @PartizanBC scored a game winning three pointer in U17 2nd league.
Danilovic is one of the best prospects in his generation. pic.twitter.com/3QN0EEIcPU— Balkan Prospects (@BalkanProspects) January 24, 2022
PROMENA PLANA Košarkaši Partizana nisu mogli da slete u Istanbul
PROBLEM JE PROTOKOL Komorska Ostrva bez golmana iako je negativan na koronavirus
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.
Marko
24.01.2022. at 19:36
Evo nama NBA igraca.