BUUUM! Hoće li PAOK ostati bez titule zbog ovog evrogola? Duh Van Bastena ušao u Morona! ( VIDEO)

,

Golčina Morona (Foto: Printskrin/Sport klub)

Haos u poslednjem kolu grčkog prvenstva. Po trenutnim rezultatima PAOK gubi titulu i ona će u Atinu na Aja Sofiju u ruke fudbalera AEK- a.

NBA liga: Denver u majstorici polufinala Zapada dočekuje Minesotu (02.00), a kladionica MaxBet nudi kvotu 1.5o na trijumf Jokićevog tima.

Atinjani vode 2:0 protiv Lamije i sada čekaju da se završi solunski derbi. Tamo ne sme PAOK u gostima da pobedi Aris, ako se to desi titula ide crno-belima. Oni su poveli u prvom poluvremenu golom Tomasa, ali je šok usledio u 47. minutu.

Duh Marka van Bastena je ušao u napadača Arisa – Morona koji je volejom postigao evrogol za TV špice. Za izjednačenje i tišinu u crno belom delu Soluna. Uživajte: