
Američki košarkaš Rišon Holms nije više igrač Panatinaikosa, saopštio je u utorak kasno uveče taj grčki klub.
– Objavljujemo raskid saradnje sa Rišonom Holmsom. Zahvaljujemo mu se i želimo mu sve najbolje u njegovom životu i karijeri – piše u objavi Panatinaikosa na društvenoj mreži Iks (X).
Holms je u Panatinaikos došao 9. avgusta prošle godine, nakon 10 sezona provedenih u Američkoj profesionalnoj košarkaškoj ligi (NBA).
Američki centar koji nije bio u sastavu ni u jednoj u poslednje tri utakmice grčkog kluba, u Evroligi ove sezone u proseku beleži 7,9 poena i 4,3 skoka.
Holms je drugi centar sa kojim je Panatinaikos raskinuo saradnju u poslednjih mesec dana, pošto je 28. februara otišao Omer Jurceven.
Panatinaikos je osmi na tabeli Evrolige sa 19 pobeda i 14 poraza, dok je u grčkom prvenstvu drugi sa skorom 17/4.

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.