REPREZENTACIJE

IGRA SRBIJA LEPO Šta tek reći za Brazil, nova “petarda” Nejmara i drugara (VIDEO)

,

Brazil gazi redom (Foto: Beta/AP)

Dve prijateljske utakmice odigrao je Brazil u septembarskom prozoru i postigao je za 180 minuta osam golova. Prvo je pala Gana 3:0, a u utorak uveče Tunis 5:1.

Kup Rusije: Na meču Ural – Torpedo Moskva, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru ug 3+.

Trebalo bi napomenuti da su Afrikanci učesnici predstojećeg Mondijala. Meč je odigran na Parku prinčeva, a “karioke” su demonstrirale silu. Pre svega u prvom poluvremenu kada su postigle četiri od pet golova. Blistao je tandem Rišarlison-Rafinja.

Brazil je protiv Tunisa poveo već u 11. minuta kada je Kasemiro sa golom spojio Rafinju. Ipak, u 18. minutu Tunis je otkrio neke mane odbrane žuto-plavih i izjednačio je golom Talbija. Samo minut kasnije je krilo Barselone Rafinja asistiralo za Rišarlisona, a napadač Totenhema je bio precizan – 2:1. Brazil je prednost udvostručio u 29. minutu kada je precizan sa penala bio Nejmar. U 40. minutu Rišarlison je asistirao do Rafinje, a ovaj pogodio za 4:1.

Tunis je od 42. minuta igrao sa deset igrača zbog isključenja Brona. Ipak, izmene koje je izvršio Tite su spustile tempo utakmice, a Brazil je do “petarde” stigao pogotkom Pedra u 74. minutu.

Brazil je utakmicu protiv Tunisa odigrao u sastavu: Alison – Danilo, Markinjos, Silva, Teljes – Fred, Kazemiro – Rafinja, Nejmar, Paketa – Rišarlison.