Budimo u kontaktu

ITALIJA

ITALJIANI PIŠU Vlahović vidi duh Lukakua! Smeši mu se selidba u London

Emir Selmani

Objavljeno

,

Dušan Vlahović (Foto: Beta/AP Photo/Armando Franca)

Odličan start sezone uz gol i asistenciju u pobedi nad Udinezeom (3:0) ne garantuje Dušanu Vlahoviću ostanak u Torinu. Naprotiv, “stara dama” po svaku cenu želi da pošalje srpskog reprezentativca u Čelsi.


KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Rendžers i PSV sastaju se u 21.00, a kvota naše kladionice na tip 1 je 2.70.


Sve to da bi u suprotnom pravcu stigao Belgijanac Romelu Lukaku. S tim u vezi na današnjoj naslovnoj strani torinskog “Tutosporta”, inače dobro obaveštenog u dešavanja u Juventusu, u levom donjem uglu stoji naslov: “Vlahović vidi Lukakuov duh”.

Naslovna strana Tutosporta (Foto: Printskrin)

Jasna je to poruka da bi Srbin trebalo da bude zamenjen iskusnim Belgijancem. Špicem kog ne vole ni navijači Juventusa i Milana jer je igrao za njima omraženi Inter, ali su ga u međuvremenu zamrzele i pristalice “nerazura” jer hoće da pređe u Juve.

Romelu Lukaku (Foto: Beta/Fabio Ferrari/LaPresse via AP)

Ukoliko se italijanski i engleski klub dogovore, veću korist će da izvuče Juventus. Tržišna cena Lukakua daleko je manja od Vlahovićeve, tako da bi Čelsi u Torino morao da pošalje i ozbiljan novac uz Belgijanca.

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.