Budimo u kontaktu

ABA LIGA

IVANOVIĆ KRITIKOVAO KAMPACA: Nisam zadovoljan! Evo šta je još trener Zvezde poručio Argentincu…

Darko Noveski

Objavljeno

,

Duško Ivanović ponovo kritikovao (Foto: Starsport)

Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je da su igrači pružili maksimum u meču protiv FMP-a, kao i da je najvažnije da budu spremni za nastavak takmičenja u Evroligi.


ITALIJA: Kvota kladionice MaxBet na pobedu Napolija protiv Rome je 1.90. Meč počinje u 20:45.


Ja mislim da su svi igrači pokušali da daju svoj maksimum u ovom momentu. Za ove ekipe koje igraju Evroligu zaista je teško. Moramo da se priviknemo i pokušao sam da dam svim igračima da malo odmore, da igraju zavisno od njihovog stanja, tako da videćemo u utorak (meč protiv Virtusa u Bolonji), u utorak moramo da budemo 100 odsto fizički spremni – rekao je Ivanović na konferenciji za novinare.

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras na gostovanju ekipu FMP-a sa 99:84 (24:19, 30:23, 24:24, 21:18), u meču 17. kola ABA lige. Zvezda na prvom mestu ima učinak 15/1, a FMP je trenutno treći sa 12 pobeda i pet poraza. Ivanović je čestitao igračima tima iz Železnika na prikazanoj želji.

To je ono što svaka ekipa treba da ima, to će nama trebati u narednim utakmicama, da igramo kao što su oni igrali sa tim žarom – dodao je on.

Trener Zvezde nije bio zadovoljan igrom argentinskog košarkaša Fakunda Kampaca (osam poena i šest asistencija), koji će u Evroligi igrati od početka marta.

Ja baš večeras nisam zadovoljan kako je on igrao. Sigurno je da će da nam pomogne, ima još mesec dana da uđe u formu – rekao je Ivanović.

Zvezdu u utorak očekuje meč u 22. kolu Evrolige na gostovanju protiv Virtusa iz Bolonje. Naredni meč u ABA ligi Zvezda igra na svom terenu protiv Igokee.

PREPORUČUJEMO – VAŽNE VESTI:

Postoji li “treća liga” za Partizan?

VEČNA LISTA OSVAJAČA GREND SLEMOVA Nole sam protiv svih, jedini još može mnogo

 

5 Komentara

1 komentar

  1. Gogi

    29.01.2023. at 18:49

    Pa i mi nismo zadovoljni kako si vodio ekipu protiv Zalgirisa i Partizana pa stavda radimo sada.

    • Zoran

      29.01.2023. at 19:44

      Sto jes jes…. Mada ima tu i do igraca…

  2. NR

    29.01.2023. at 20:34

    Ahahha. Sta glumi ovaj krkan sa repom mati. Jos ce i trener da postane.

    • Prava i jedina istina

      29.01.2023. at 21:00

      Pa on i jeste trener mangupe!

  3. Nikola

    31.01.2023. at 14:48

    Prvo higijena, pranje kose i sređivanje frizure pa sve ostalo. Deluje dosta neozbiljno, a pored fizičkog izgleda neozbiljno i vodi ekipu. Dosta dobijenih utakmica je izgubio.
    Lepo je sto kritikuje ali bi prvo trebao da krene od sebe jer je većina poraza Zvezde njemu na dušu.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.