OSTALE LIGE FUDBAL
IZNENAĐENJE Reprezentativac Srbije bez kluba, postao je slobodan igrač!
Reprezentativac Srbije Uroš Spajić ostao je u zimskom prelaznom roku bez kluba. Krasnodar je saopštio da je sa srpskim defanzivcem sporazumno raskinut ugovor i on može da bira novu sredinu kao slobodan igrač.
Španija: Na meču Espanjol – Betis, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru ug 2-3.
Srpski internacionalac je u minuloj polusezoni odigrao ukupno 542 minuta na deset ligaških utakmica, uz jedan pogodak. Član Krasnodara je postao 2018, kada je došao iz Anderlehta za šest miliona evra.
Uroš Spajić je dete Crvene zvezde. Iz Ljutice Bogdana je 2013. otišao u Tuluz, a osim Anderlehta, pre dolaska u Rusiju, igrao je i za Fejenord. Za reprezentaciju Srbije odigrao je 20 utakmica, uključujući i tri u minulim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.
Vlahović još jednom odbio engleskog velikana, “viola” spremna da pregovara, ali ne ide mu se tamo!
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.