Budimo u kontaktu

ATP

JAČI OD POVREDE Nadal posle velike borbe savladao Frica i plasirao se u polufinale Vimbldona!

Igor Pavlovic

Objavljeno

,

Rafael Nadal (Foto: AP/Beta)

Španac je jednostavno nezaustavljiv! Rafael Nadal savladao je Tejlora Frica sa 3:2 (3:6, 7:5, 3:6, 7:5, 7:6) i tako se plasirao u polufinale Vimbldona.


KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Kvota naše kladionice na pobedu Slovana protiv Dinama iz Batumija je 1.70. Meč u Bratislavi počinje u 20:30.


Ušao je Rafa dominantnije u meč (3:1), ali fantastično izdanje Frica u nastavku donelo je Amerikancu preokret i vođstvo od 1:0 u setovima (6:3). Drugi set obeležila je pauza zbog Nadalove povrede trbušnog mišića. Posle reakcije medicinskog osoblja meč je nastavljen, a Španac je furiozno stigao do izjednačenja – 1:1 (7:5).

Nije Fric poklekao u nastavku, što je rezultovalo relativno lako dobijenim trećim setom – 2:1 (6:3). Isplatila se riskantna igra Nadalu, koji je uspešno potvrdio brejk i odveo meč u peti set – 2:2 (7:5). Velika borba u nastavku donela je taj-brejk u kome je Rafa izgledao mnogo dominantnije od protivnika, te zasluežno slavio – 3:2 (7:6).

Španac će u polufinalu da odmeri snage sa Nikom Kirjosom. On je danas bez većih problema savladao Kristijana Garina iz Čilea u tri seta – 6:4, 6:3, 7:6.

PROČITAJTE JOŠ:

https://www.maxbetsport.rs/ubedljivi-norvezani-bonifacije-torpedovao-farane-tosic-i-jovancic-sa-nulom-u-budimpestu-371503/

KAO GROM IZ VEDRA NEBA Jaka Blažič potpisom za novi klub iznenadio košarkašku javnost!

2 Komentara

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.