Jagove zagonetne poruke: Brazilac najavio odlazak, pa ga demantovao?

Jagove zagonetne poruke: Brazilac najavio odlazak, pa ga demantovao?
Jago dos Santos (Foto: Dušan Milenković/Starsport)

Brazilski košarkaš, Jago dos Santos, se posle utakmice sa Zadrom oglasio zagonentnom porukom, a posle nekoliko sati je ostavio još jednu.

Naime, Crvena zvezda je savladala Zadar sa 80:67, Brazilac je proveo 24 minuta na terenu i za to vreme je imao učinak od sedam poena, četiri skoka i pet asistencija. Ipak, njegovu partiju su zasenile objave na internetu.

Brazilac je u 22.23 na svom „x“ profilu napisao:

Nebitan je trud ili način na koji se radi, nikada nije dovoljno. Iscrpljujuće je. Srećno… – napisao je Jago, uz emodži ruke koja maše.


Ta poruka je mogla da se protumači kao svojevrsna najava rastanka. Međutim, nekoliko sati kasnije, Jago je ostavio još jednu poruku.

Zdravo svima, život je dobar i ne idem nigde dok ne ispunimo naše ciljeve. Volim što sam ovde. Laku noć – objavio je Jago 47 minuta iza ponoći.

Nije poznato o čemu se tačno radi, ali je jasno da je veliki broj navijača pomislio da Jago odlazi, budući da je Brazilac imao potrebu da objasni situaciju nekoliko sati kasnije.

Povezane vesti

Bravo Zvezdi za 21 pobedu: Međutim, ove utakmice nisu smele da se izgube

Nema velike redosti, bez velikog razočaranja. Tako se može opisati 38 kola Crvene zvezde u Evroligi. Neki će reći da je sezona bila „deža vi“ prošle kada je Crvena zvezda „plesala“ na grancii TOP 4, a na kraju završila deseta. Tako je i danas. Crvena zvezda će u prvom kolu plej-ina morati u goste Barseloni....

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.