Sin Ostoje Mijailovića gledao meč Dalas – Minesota! Nosio je dres miljenika „grobara“

Sin Ostoje Mijailovića gledao meč Dalas – Minesota! Nosio je dres miljenika „grobara“
Foto: Printskrin:/Instagram/Jovan MIjailovic

Pun Amerikan Erlajns centar i preko 20.500 navijača. Dalas je imao veliku podršku sa tribina, ali nije uspeo da „pometla“ Minesotu i plasira se u veliko finale NBA lige, gde je već Seltiksi, koji su bili preveliki zalogaj za Indijanu.


KOŠARKA, ITALIJA, PLEJ-OF: Kvota kladionice MaxBet na pobedu Virtusa u Veneciji (20:45) je 1.70.


Među onima koji su pružali podršku Luki Dončiću i ekipi u nastojanju da dođu do titule Zapadne konferencije bio je i sin predsednika Partizana Ostoje Mijailovića, Jovan.

Pojavio se u dresu Dantea Eksuma, inače miljenika „grobara“. Postigao je Eksum pet poena za oko pet minuta na terenu. Peti meč igra se u Mineapolisu, u petak (02:30).

Povezane vesti

Dejana Radonjića na klupi Zenita menja drugi nekadašnji trener Crvene zvezde

Raskinuli su saradnju Zenit i Dejan Radonjić posle kraha u polufinalu plej-ofa VTB lige. Klub iz Sankt Peterburga je protiv Uniksa vodio 3:1 u seriji i izgubio 4:3. Kako pišu ruski mediji, čelnici Zenita odlučili su da angažuju ponovo crnogorskog stručnjaka, poput Radonjića takođe nekadašnjeg trenera Crvene zvezde. U pitanju je Duško Ivanović. Iskusni trener...

NBA „bomba“: Adetokunbo posle 13 godina napustio Milvoki, evo gde se seli

Janis Adetokunbo više nije igrač Milvoki Baksa. Posle 13 godina u Viskonsinu, grčki superstar karijeru nastavlja u Majami Hitu. Jedan od najvećih trejdova poslednjih godina označio je kraj ere u Milvokiju. Adetokunbo je u NBA stigao 2013. godine iz Filatlitikosa, kao 15. pik na draftu, a ubrzo je postao zaštitno lice franšize. Sa Baksima je...

7 komentara

  1. To su one pare, šta su navijači skupljali za porez. A Ostoja im platio gajbu piva u Bolonji. A grobari sve to zaboravili.

    1. Mani se ti para za pivo i Bolonje i Amerike…Skupljaj staro gvozdje ko i dosad,zapevaj onu vasu:“Prokleta je amerika i zlato…“i uzivaj.

  2. Ima se, može se 🤡🤣😂 Nego, nova akcija na jesen da se skupi keš za porez 🙈🤡🤣😂

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.