Čović: Da sam tri sezone imao Željka Obradovića, osvojio bih barem jednu Evroligu (VIDEO)

Čović: Da sam tri sezone imao Željka Obradovića, osvojio bih barem jednu Evroligu (VIDEO)
Nebojša Čović (Foto: Starsport)

Crvena zvedza e pobedom u finalu nad Paartizanom osvojila ABA ligu. Crveno-beli su finalnu seriju dobili sa ubedljivih 3:0.


NBA: Od 2:30 iza ponoći igraju Minesota – Dalas, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 1.60.


Predsednik kluba sa Malog Kalemegdana Nebojša Čović gostovao je u emisiji Fokus na televiziji B92 gde je pričao o aktuelnim temama. Dotakao se i najtrofejnijeg evroligaškog trenera Željka Obradovića. Otkako se vratio na klupu Partizana, Obradović je za tri godine osvojio samo jedan pehar i to prošle sezone ABA ligu.

Da sam imao ja Željka Obradovića, ove tri sezone, barem jednu Evroligu bih osvojio. I da sam imao ovoliko para koliko imam. Da se odmah razumemo, Zvezda jeste državni projekat sa 40 i nešto posto, ali transparentni državni projekat. Partizan je isto državni projekat, mogu da se ljute koliko god hoće, ali ne transparentan – rekao je Čović i dodao:

To zanči da ne vidimo njihovu dokumentaciju, ne vidimo njihove papire, ne vidimo njihova pravdanja. Nije samo kada vam ministarsvo preko KSS prebaci pare. To je jedan način pomoći od države. Drugi je grad Beograd. Kada vi imate firmu i vaša firma proda državi rendž rovere, a vi onda iz firme date pare, to je onda indirektno državno finansiranje. O tome je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić pričao.

Povezane vesti

Bertans objasnio gde je Dubai izgubio meč: „Treba da gledamo sebe“

Košarkaši Dubaija nisu uspeli da iskoriste prvu priliku za osvajanje titule u ABA ligi, pošto je Partizan pred svojim navijačima slavio rezultatom 84:70 i smanjio zaostatak u finalnoj seriji. Uprkos porazu, jedan od najboljih pojedinaca gostiju Davis Bertans poručuje da u redovima Dubaija nema mesta za paniku pred četvrti meč, koji se u petak od...

Penjaroja: Želimo majstoricu, ovo što smo pokazali je recept

Partizan nema nameru da tako lako prepusti tron u ABA ligi. Posle dva poraza u Dubaiju, crno-beli su odgovorili pobedom u prvom beogradskom meču. Odličan je bio Partizan na oba kraja parketa, od početka do kraja. Dovoljno da zadovoljan bude trener Đoan Penjaroja. – Zasluženo smo slavili. Jasno je da nam je lakše da se...

Živ je Partizan – Dubai pao u Areni, serija se nastavlja

Nikako crno-beli nisu želeli da dožive „metlu“ u finalu ABA lige. Partizan je u trećem meču pobedio Dubai i produžio finalnu seriju – 84:70 (23:10, 24:24, 20:21, 17:15) Odlično su izabranici Đoana Penjaroje ušli u meč. Blistali su pod oba koša i doprineli da tim samo u prvih 10 minuta skupi 15 skokova, što je...

14 komentara

  1. Ne mlati Covke molim te i ti si izgleda izlapeo kao Muratoglu.Koji bre vise Obradovic,njegovo vreme je proslo.Pobedjuju ga redom.Ove godine izgubio veliki broj utakmica.Ako si bas siguran dovedi ga.

  2. Ala lupeta pudlas. Kako je Partizan naivno usao u finale Aba. Kao da su zaboravili protiv kakvog smeca se bore.

  3. Op op op
    Nije valjda da Limenkari priželjkuju Željka Obradovića 😂😂😂

  4. Kako spušta svog trenera a veliča drugog.

    Al, dobro da iz usta najveće im legende i sami limenkari mogu ćuti, ko im je i za njihovu najveću legendu, najveći košarkaški trener.

    Ubi ih u pojam čovke

    Kako će sada vredjati najvećeg.
    Kako, kada je najveći, pusta želja , vlasnika kluba za koji kao navijaju 🤭🤭🤭

  5. Čak i zanimljiva formulacija izrečenog.
    Nema „Da je FMP imao Željka Obradovića..“
    Već, „Da sam imao Željka Obradovića..“
    Što dovoljno govori samo po sebi, kako on doživljava FMP, kao svoj privatni klub.
    Što realno i jeste..Al, bar malo da sakrije istinu od još uvek zaludelih pojedinaca.

    „Da sam imao Željka Obradovića..“
    Ne možeš ga nikada imati. Željko je Partizanov i Partizan je Željkov! 😉

  6. Prvo Covic vas za**bava i aludira na budzet koji je dat sns rumenku i u pravu je da je Zvezdi dato toliko para po sezoni a to 30+ miliona, verovatno bi bili prvaci Evrope…drugo samo neko konacno treba da priupita sns rumenka kad ide na robiju za ubistvo ???

  7. Ti si izgleda kupio tvoju diplomu,jer se vidi koliko si glup.Ovamo grk vodi sa 6-0 a sada bi sa Zeljkom osvojili evropsku titulu.Sto nije grk osvojio kada je bolji negoje prikucan ko ekser u zidu,za dno.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.