NAŠI TENISERI
Kraj za Lajovića u Madridu

Namučio se Duci da stigne do glavnog žreba. Preskočio je Dušan Lajović dva kola kvalifikacija u prestonici Španije, ali je ispao u prvom kolu Madrida.
Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u drugo kolo mastersa u Madridu, pošto je posle dva seta poražen od Amerikanca Itana Kvina 6:3, 6:4.
Lajović, 138. teniser sveta, poražen je od 119. igrača na ATP listi posle sat i 26 minuta. Srpski teniser je dva puta oduzeo servis protivniku, dozvolivši četiri brejka Amerikancu.
U drugom kolu, Kvin će igrati protiv Čeha Jakuba Menšika.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.