Budimo u kontaktu

ŠPANIJA

LA LIGA Utakmica kakvu Simeone obožava: Čekalica, gol i – kraj

Bosko Zivancevic

Objavljeno

,

Hulijan Alvarez (Foto: Beta/AP)

Atletiko je odigrao prvu utakmicu u novoj godini. Slavio je i ponovo zaselo na čelo karavana. Protiv Osasune je bilo 1:0 (0:0).


Na meču Real M. Barselona, naša kladionica nudi kvotu 1.88 za igru ug 1P2+.


Bio je to meč po klasičnom, dugogodišnjem receptu Dijega Simeonea. Iako ove sezone igra znatno drugačije, Atletiko u poslednje vreme pruža partije poput dugog niza sezona. Bez zaletanja i nervoze, strpljivo dok se ne postigne gol i tu je sve gotovo.

Tako je bilo i protiv žilavih gostiju iz Pamplone. Posle poluvremena bez golova, odluka je pala posle desetak minuta u nastavku. Na dodavanje Lenglea odlično je reagovao Hulijan Alvarez i zatresao mrežu.

Do kraja je sve bilo “zaključano”. Već viđeno, više puta.

LA LIGA, 19. kolo

Petak

Rajo Valjekano – Selta Vigo 2:1 (1:1)

(Embarba 5, De Frutos 63 – Iglesijas 26, ck. Alonso 90+4)

Subota

Alaves – Đirona 0:1 (0:0)

(Solis Romero 90+1)

Valjadolid – Betis 1:0 (0:0)

(Perez 58)

Espanjol – Leganes 1:1 (1:1)

(Kabrera 2 – Sise 14)

Sevilja – Valensija 1:1 (0:0)

(Pedrosa 90+3 – Rioha 61)

Nedelja

Las Palmas – Hetafe 1:2 (0:0)

(Januzaj 88 – Gomez da Kosta 70, Majoral 86)

Atletiko Madrid – Osasuna 1:0 (0:0)

(Alvarez 55)

21.00 R. Sosijedad – Viljareal

Standings provided by Sofascore

 

 

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.