ŠPANIJA

LA LIGA Barselona lako sa Elčeom, Levandovski nastavio da pogađa (VIDEO)

,

Nikakvih problema nije imala Barselona sa Elčeom, posebmo ako se zna da je u ranoj fazi meča imala brojčanu prednost – 3:0 (2:0).

Brazil: Na meču Botafogo – Koritiba, naša kladionica nudi kvotu 2.65 za igru 1-1.

Već u 14. minutu je gost ostao bez Verdua, kome je pokazan direktan crveni karton. Strpljivo je Ćavijev tim gradio napade i do prednosti došao u 34. minutu. Asistenciju Baldea, Levandovski je pretvorio u pogodak.

Samo sedam minuta kasnije, Memfis Depaj je divnom minijaturom udvostručio prednost. Na “petoparcu” je okrenuo rivala i lako pogodio mrežu.

Tačka je stavljena već početkom nastavka. Strelac je ponovo bio Levandovski,a bio je to njegov 11. gol na osmoj utakmici u dresu novog kluba.