ŠPANIJA

LA LIGA Buran remi u predgrađu Valensije, Korea pogodio sa centra (VIDEO)

,

Dijego Simeone (Foto: Beta/AP)

Remi po meri – nikoga. Tako bi mogao da se opiše duel između Viljareala i madridskog Atletika. “Žuta podmornica” nije uspela da se primakne mestima koja vode u Ligu šampiona, a “jorgandžije” da se u tom delu tabele učvrste. Jer, u borbi za odbranu trona nemaju više šta da traže. Na kraju – 2:2 (1:1).

AKN: Na meču Senegal – Zimbabve, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru 1-1.

Počelo je vođstvom Simeoneovog tima koje mu je doneo Anhel Korea. Argentinac je presekao dodavanje tačno na centru i savršenim lobom matirao Ruljija.

Domaćin je imao priliku da izjednači iz penala, ali je Jan Oblak odbranio udarac Đerara Morena. Međutim, ono što njemu nije uspelo, uradio je Pau Tores nedugo potom.

Kiks iz 23. minuta, Moreno je ispravio u 58. pogotkom za prednost. Ni to vođstvo nije dugo potrajalo, jer je devet minuta kasnije izjednačio Kondogbija.

Isti igrač je pocrveneo u nadoknadi. Za kraj uzbudljive večeri.