ŠPANIJA

LA LIGA Hetafe gazio goste pa strepeo… Srbima važna pobeda u borbi za spas

,

Nemanja Maksimović (Foto: Beta/AP)

Ne tako davno, ekipa iz madridskog predgrađa bila je hit sezone i pred vratima Lige šampiona. Sada se svim silama bori da ne ispadne. U tom poduhvatu ostvarila je važnu pobedu: Hetafe – Đirona 3:2 (3:0).

Na meču Majorka – Elče, naša kladionica nudi kvotu 4.05 za igru X-1.

Sa Nemanjom Maksimovićem u startnoj postavi, domaćin je briljantno odigrao prvo poluvreme. Golovima Unala i Borhe Majorala do odmora su stekli tri gola viška.

Ipak, u nastavku je domaćin strepeo, jer je gost smanjio i opasno pretio u finišu. Uspeo je Hetafe da odbrani velika tri boda kojima je iskočio iz zone ispadanja. Maksimović je odigrao ceo meč, dok je Stefan Mitrović presedeo na klupi.