ŠPANIJA

LA LIGA Real čudom preživeo, do 82. minuta je gubio 0:2! (VIDEO)

,

Fudbaleri Elčea (Foto: Beta/AP)

Serija od dve pobede pre dolaska u Madrid, nije bila dovoljno upozorenje za lidera. Papirni autsajder je propustio priliku da nokautira slavnog protivnika. Ipak, i bodom je učinio uslugu pratiocima, posebno Sevilji: Real – Elče 2:2 (0:1).

Na meču Alaves – Barselona, naša kladionica nudi kvotu 4.65 za igru X-2.

Sve je počelo po planu Karla Anćelotija, posebno kada je arbitar Bengoečea posle nešto više od pola sata fudbala pokazao na belu tačku. Očekivalo se da će Karim Benzema da bude siguran. Međutim, Francuz je poslao loptu na tribine.

Kazna je stigla pred kraj poluvremena. Očajnu postavku odbrane domaćina kaznio je Boje.

Od 58. minuta na terenu se pojavio Luka Jović zamenivši Benzemu, ali slika na terenu nije menjana. Gosti su odbijali svaki nalet neočekivano lošeg Reala, a šansu za završni udarac dočekali su petnaestak minuta pre kraja. Boje je sada bio asistent, a potpuno usamljeni Milja bez problema pogodio mrežu.

Ubrzo je Kasemiro pogodio prečku, a šansu da se vrati u meč “kraljevski klub” je dobio ponovo sa penela. Za razliku od Benzeme, siguran je bio Luka Modrić.

Potpuna opsada gola gostujućeg tima dala je rezultat u drugom minutu nadoknade. Strelac spasonosnog gola bio je defenzivac Eder Militao.