Lacio prestao da sanja o Ligi šampiona, Torino nosi bod iz Rima

,

Imobile donosi bod Laciju (Foto: Beta/AP)

I pre ove utakmice, Liga šampioa je bila samo san. Posle nje, više nije ni to, jer su “bikovi” odneli bod iz Rima: Lacio – Torino 1:1 (0:0).

Brazil: Na meču Santos – Koritiba, naša kladionica nudi kvotu 3.25 za igru 1-1.

Ovako bezbrižan, Torino je nezgodan protivnik svima. To je pokazao golom Pelegrija u 56. minutu za vođstvo na Olimpiku.

Bezuspešno je Lacio obigravao oko gola gostiju sve do nadoknade, kada je Sergej Milinković Savić još jednom pokazao svetsku klasu. savršenom loptom je pronašao Ćira Imobilea, a legendarni napadač rimskog kluba je pronašao put do mreže.

Za bod vredan borbe za Ligu Evrope. I ništa više od toga.

Kada je reč o reprezentativcima Srbije, Sergej i Saša Lukić su odigrali svih 90 minuta. Mlađi Milinković Savić, Vanja, bio je rezervni golman.