Budimo u kontaktu

FRANCUSKA

LIGA 1 Da li je moguće? David zapretio Golijatu, imamo trku za šampiona u Francuskoj

Bosko Zivancevic

Objavljeno

,

Foto: Starsport

Pari Sen Žermen u svaku sezonu ulazi kao isključivi favorit za titulu u Francuskoj. Uz povremene kikseve, uglavnom uspeva da to i opravda, usput jureći neostvareni san katarskih vlasnika zvani Liga šampiona. Ipak, možda mu izmakne i trofej na domaćoj sceni. Jer, preti miu Lans koji je kao domaćin pobedio Strazbur – 2:1 (1:0).

Na meču Anže – Lil, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru 2-2.

Domaćin je poveo već posle 10 minuta. Strelac je bio Poljak Frankovski.

Tek u 64. minutu su brojke na semaforu ponovo promenjene. Prednost domaćina udvostručio je Argentinac Medina.

Ipak, u finišu je usledila drama. Nekadašnji Zvezdin dželat Kevin Gameiro je smanjio, ali je svaku nadu gostiju da mogu bar do boda ugasio Dijalo, brzometno zarađenim žutim kartonima u nadoknadi.

LIGA 1, 30. kolo

Petak

Lans – Strazbur 2:1 (1:0)

(Frankovski 11, Medina 64 – Gameiro 84, ck. Dijalo 90+3)

Subota

17.00 Anže – Lil

21.00 Nica – PSŽ

Nedelja

15.00 Ajačio – Okser

15.00 Monpelje – Tuluz

15.00 Rems – Brest

15.00 Troa – Klermon

17.05 Nant – Monako

20.45 Lorijen – marselj

Tabelu Lige 1 pogledajte OVDE.

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.