LIGA 1 Marselj sa igračem manje srušio “kanarince”

,

Aleksis Sančez sa saigračima iz marselja (Foto: Beta/AP)

Marselj se muči, ali će ipak da prenoći na čelu francuskog karavana. Na Velodromu je posle drame pao Nant – 2:1 (0:0).

Na meču Anže – Brest, naša kladionica nudi kvotu 3.80 za igru 1-1.

Posle silnih muka, domaćin je poveo u 71. minutu golom Šansela Mbembe. Ipak, samo sedam minuta kasnije gost je izjednačio iz penala. Tom prilikom je Marselj ostao sa igračem manje.

Uz mnogo sreće, autogolom nespretnog defanzivca “kanarinaca” Paloe, domaći tim je stigao do pobede. Marselj je trenutni lider, ali za sada je malo koga ubedio da je kadar da uđe u trku sa Pari Sen Žermenom. Čak i ako ima Aleksisa Sančeza.