LIGA 1 Ren napravio iznenađenje, Nica sve dalje od PSŽ-a

Matija Tepavcevic

,

Ovaj rezultat za mnogo je iznenađenje. Nica ima sjajnu sezonu i najbliži je pratilac PSŽ-u, ali “sveci” sada imaju priliku da im se još dodatno udalje.

Na meču Nigerija – Ekvatorijalna Gvineja, naša kladionica nudi kvotu 2.30 za igru 1-1.

Ren je dočekao Nicu i slavio sa 2:0. Gosti su bilo favoriti s obzirom na to da su drugi, a Ren tek na desetom mestu. Međutim, na terenu je bilo potpuno drugačije.

Igrao se 31. minut kada je Pablo Rosario igrao rukom u svom šesnaestercu, a Ren dobio priliku da povede sa 11 metara. Lopta je na “kreč” stavio Benžamin Burižo i uspeo da dovede svoj tim u prednost.

Do drugog gola Ren je došao u 54. minutu. Sjajnu loptu poslao je Enze Le Fea, a Arnaud Kalimuendo postavio je konačnih 2:0 za Ren.