ITALIJA
“ČIZMA” NA VRHU KOPAČKE Jović rešeta, trener hvali, ali i upozorava: Mora više da…

Italija pod nogama, “čizma” na vrhu kopačke. Srpski napadač Luka Jović je “podivljao”. Igra fantastično. U prethodnih mesec dana je postao najefikasniji igrač Milana i Italije.
ŠPANIJA: Kvota naše kladionice na igru 1-1 u meču Real – Majorka (19:15) je 1.80.
U Kupu, protiv Kaljarija, Luka Jović je postigao dva gola za 13 minuta i praktično je odveo svoj tim u četvrtfinale. Ukupno je od početka decembra bio pet puta strelac u svim takmičenjima, više od bilo kog drugog igrača.
Podiže Luka Jović formu. Sve više skreće pažnju na sebe. Postaje važan šraf u igri rosonera. I trener Stefano Pioli veruje u našeg reprezentativca,
– I dalje verujem da je Luka izuzetno kvalitetan igrač, samo mora više da veruje u sebe, da radi sa većim žarom, jer ima ono što je potrebno da bi bio veliki fudbaler. Imao je teško leto, došao je bez utakmica, ali je ušao u formu i fizički i mentalno. Dobro se snalazi u kaznenom prostoru, ume i da igra u paru sa još jednim napadačem. Sve je na njemu, sve zavisi od njegovih ambicija – izjavio je Pioli.
Milan će u četvrtfinalu Kupa da igra sa pobednikom duela Atalanta – Sasuolo.
– Moramo da verujemo i pokušavamo. Čeka nas težak raspored, želimo dobre rezultate u Seriji A i Ligi Evrope koji su nam prioritet pošto kroz ta takmičenja možemo da se kvalifikujemo u Ligu šampiona. Naravno, stalo nam je i do Kupa – jasan je strateg rosonera.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.