PROMAŠIO ISTORIJSKI PLASMAN NA EVRO Fudbaleru Luksemburga nije bio dovoljan ni prazan gol da postane junak nacije (VIDEO)

PROMAŠIO ISTORIJSKI PLASMAN NA EVRO Fudbaleru Luksemburga nije bio dovoljan ni prazan gol da postane junak nacije (VIDEO)
Foto: Printskrin/Tviter/RedCardAlert

Luksemburg je bio blizu ogromnog čuda i istorijskog uspeha. Da su uspeli da slave na gostovanju na Islandu te šanse bi bile mnogo veće, ali će jedan promašaj možda i da baci u senku na njihove sjajne partije tokom kvalifikacija.


KVALIFIKACIJE ZA EVRO: Kvota na pobedu Ukrajine protiv Severne Makedonije u našoj kladionici je 1.63. Utakmica počinje u 15:00. 


Naime, Island je dočekao fudbalere Luksemburga i poveo sa 1:0 već u 23. minutu. Međutim, gosti su izjednačili na početku drugog dela igre i onda su krenuli u totalnu ofanzivu.

Slovačka je izgubila u Portugaliji i Luksemburgu bi pobeda na ovoj utakmici donela drugo mesto na tabeli. Igrao se drugi minut sudijske nadoknade kada su svi fudbaleri Islanda, pa i golman, otišli u šesnaesterac gostiju da bi izveli korner.

Udarac iz ugla nije baš najuspešnije izveden pa je sevnula kontra Luksemburga. Heroj nacija mogao je da bude Rodrigeš, ali je on na kraju ispao, ipak, tragičar.

Pred fudbalerom Luksemburga bio je prazan gol u poslednjim trenucima utakmice, ali mu ni to nije bilo dovoljno da postigne pogodak i dovode svoju reprezentacija na korak do plasmana u Nemačku.

Povezane vesti

Mundijalska kletva: Selektori koji su odveli nacije na SP, pa dobili otkaz pred početak turnira

Put na Svetsko prvenstvo za mnoge selektore nije garancija ostanka na klupi, što potvrđuju slučajevi Ervea Renara, Ota Ada i dramatičan obrt na Kurasau. Iako su svoje reprezentacije proveli kroz kvalifikacije za Mundijal 2026, serija loših rezultata, pritisak igrača i odluke saveza koštali su ih posla neposredno pred početak najveće smotre fudbala. Plasman na Mundijal...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.