Budimo u kontaktu

FRANCUSKA

NEKADA SU BILI SVETSKI VELIKAN Primili šest golova za 45 minuta… Navijači nisu mogli da gledaju bruku, pa napustili utakmicu na poluvremenu (VIDEO)

Matija Tepavcevic

Objavljeno

,

Foto: Printskrin/Instagram(gooligans_cz

Debakl kakav se ne pamti. Jedan od najvećih francuskih timova je u petak veče primio osam golova, a od toga šest za 45 minuta.


SUPERLIGA SRBIJE: Kvota na pobedu TSC protiv Novog Pazara u našoj kladionici je 1.50. Utakmica počinje u 18:00. 


Sent Etjen poražen je od Nice sa neverovatnih 8:0. Kao što smo naveli, na poluvremenu su gubili sa 6:0. Imali su gosti podršku na ovoj utakmici, kao i uvek, ali navijači nisu imali snage da gledaju ponižavanje svog tima.

Kada je Sent Etjen za samo 45 minuta primio tih nestvarnih šest golova, njihovi navijači su odlučili da napuste utakmicu na poluvremenu. Njihovi miljenici su u nastavku primili još dva gola, ali oni su već tada uveliko bili na putu ka kućama.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Spravce Hooligans (@hooligans_cz)

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.