ŠPANIJA

LA LIGA Sevilja zastala, Kadizu veliki bod u borbi za spas

,

Kratko je trajalo slavlje igrača Sevilje (Foto: Beta/AP)

Sevilja je odavno prokockala šansu da bude jedini pratilac Realu u šampionskoj trci. Doduše, ipak za takav domet nemaju potreban kvalitet. Andalužani u finišu dovode u pitanje i mesto u Ligi šampiona, posebno protiv remija protiv hrabrog Kadiza – 1:1 (1:0).

Na meču Alaves – Viljareal, naša kladionica nudi kvotu 2.20 za igru 1X&2+.

Rano je poveo domaćin, već u sedmom minutu golom En Nezirija. Ipak, tu se i zaustavila Lopetegijeva ekipa. Kadiz je izjednačio u 66. minutu divnim golom Lukasa Pereza i osvojio veliki bod u borbi za spas.

Srpski internacionalci Marko Dmitrović i Nemanja Gudelj meč su posmatrali sa klupe.