ITALIJA
OSTAJE NA “ČIZMI” Nemanja Radonjić menja klub, ali ne i ligu (FOTO)

Srpski fudbaler ja na izlaznim vratima Torina. Deluje da će definitivno da promeni klub ove zime, ali ne i ligu u kojoj nastupa.
Na meču Salernitana – Milan, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru 2-2.
Posle nesuglasica sa trenerom Ivanom Jurićem, rastaće se Nemanja Radonjić i Torino. Očigledno dok je ovaj trener na klupi “bikova” da za Srbina nema mesta u timu.
Za brzonogog fudbalera interesovanje je pokazala Salernitana. Italijanski prvoligaš će da pokuša već u ovom prelaznom roku da angažuje nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde.
#Salernitana ha pedido información sobre Nemanja #Radonjic , que podría salir de #Torino en la ventana de enero. Via @NicoSchira | #Calciomercato pic.twitter.com/LUJvfCfyDe
— Serie A (@SerieA0822) December 22, 2023
Ove sezone Radonjić je u dresu Torina uspeo da postigne tri gol za nešto više od 400 minuta na terenu. Posle Crvene zvezde u kojoj je doživeo i vrhunac svoje karijere, prešao je u Marselj, da bi posle toga igrao još za Hertu i Benfiku odakle je došao u Torino.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.