NI TA NICA NIJE BAUK Aleksis Sančez i Marselj pregazili Partizanovog rivala, doskorašnji napadač Zvezde ponovo pogodio

,

Igrači Marselja slave pored nemoćnog Šmajhela (Foto: Beta/AP)

Ima zvučna imena, ali ne bi trebalo da bude bauk. Sudeći makar po epilogu derbija Azurne obale: Nica – Marselj 0:3 (0:3).

Na meču PSŽ – Monako, naša kladionica nudi kvotu 2.45 za igru ug 5+.

Ekipa Lusijena Favra je pregažena u prvom poluvremenu. Slavni Aleksis Sančez je doneo prednost gostima već u 10. minutu. Na 2:0 je povisio Tavareš u 37, a Čileanac pet minuta kasnije drugim golom na meču učinio da drugo poluvreme postane formalnost.

Švajcarac na klupi Nice opredelio se za klasičnu formaciju 4-2-3-1. Domaćin je igrao u sastavu: Šmajhel – Lotomba, Dante, Viti, Bard (od 58. Atal) – Rosario, Beka Beka (od 58. Tiram) – Pepe, Ilije (od 46. Brahimi), Klod-Moris (od 46. Remzi) – Delor (od 78. Stengs). Izostali su povređeni Budaui, Dolberg i Šniderlin, kao i Lemina i Todibo zbog suspenzije.

Pomenimo i da Loi Dioni nastavlja da pogađa mreže posle rastanka sa Crvenom zvetdom. Francuz je bio strelac utešnohg gola za Anže na gostovanju ekipi Troa.