Budimo u kontaktu

NBA LIGA

NOVI SKANDAL NBA ZVEZDE Drugi put vitlao pištoljem! Ponovo ga čeka ozbiljna kazna

Djordje Miljanic

Objavljeno

,

Novo posrnuće Džaa Morenta (Foto: Beta/AP)

Uprava NBA kluba Memfisa suspendovala je danas svog košarkaša Dža Moranta, pošto se što čini da je ponovo pokazao pištolj u objavi na društvenim mrežama.


ARGENTINA 1: Kvota kladionice MaxBet na pobedu River Plate na strani protiv Taljeres Kordobe je 2.30. Početak meča je zakazan za 02.30.


To je drugi put za manje od tri meseca da je Morant suspendovan zbog iste stvari. On je prethodno dobio osam utakmica suspenzije, koja ga je koštala 669.000 dolara plate.

Memfis nije naveo kaznu za svog košarkaša, koji je putem Instagrama objavio video kako sedi na prednjem sedištu automobila i na kratko pokazuje pištolj. Nije poznato kada i gde je video snimljen.

– Upoznati smo sa objavom na društvenim mrežama na kojoj je Dža Morant i prikupljamo dodatne infromacije – rekao je portparol NBA lige Majk Bas.

Posle prvog incidenta američki mediji preneli su da Morant ide na savetovanje, a košarkaš je za “ESPN” rekao da ne podržava bilo koji vid nasilja, da je pogrešio i da preuzima punu odgovornost sa svoje postupke.

PROČITAJTE JOŠ:

IGRA MAČKE I MIŠA Zvezda pokazala svu svoju moć! Budućnost se demolirana vraća u Podgoricu (VIDEO)

TREĆA POBEDA U NIZU Partizan sačuvao mini nadu… Uprava ponovo meta “grobara” (VIDEO)

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.