Budimo u kontaktu

SRBIJA KOŠARKA

POLUVREME Borac pružao dobar otpor u većem delu! “Bledi” crno-beli ih slomili u finišu!

Igor Pavlovic

Objavljeno

,

Željko Obradović (Foto: Starsport)

Izabranici Željka Obradovića nalaze se na korak od plasmana u polufinale Kupa Radivoja Koraća. Posle prvih 20 minuta, crno-beli vode protiv Borca sa 47:30.


ARGENTINA: Kvota na pobedu San Martina protiv Atenasa u MaxBet kladionici je 1.62.


Igrači koje sa klupe predvodi Siniša Matić, ušli su rasterećno u ovaj duel što se moglo videti i po rezultatu posle prvih sedam minuta (12:12). Tim iz Zemuna oslonio se na šut za tri poena i individualni kvalitet Balmazovića i Brankovića koji su u sjajnom raspoloženju odigrali prvo poluvreme.

Serijom 10:0 u finišu prvog kvartala Partizan je nagovestio da bi rutinski mogao da reši ovaj meč već u prvom poluvremenu, ali do toga nije došlo. Svaki put kada bi crno-beli došli do dvocifrene prednosti, Borac bi odgovorio poenima za tri poena (6/12 na tri minuta pre kraja).

Ekipa Željka Obradovića uspela je uz puno muke da u finišu prvog poluvremena stigne do velikih plus 17, koji će najverovatnije ostati nedostižni za ekipu iz Zemuna.

https://www.maxbetsport.rs/iliev-za-maxbet-sport-predstojeci-derbi-ne-resava-prvenstvo-343305/

https://www.maxbetsport.rs/sta-je-sad-ovo-nemanja-vidic-u-nedelju-igra-za-mancester-junajted-protiv-lidsa-oglasio-se-i-rio-ferdinand-343329/

 

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.