ABA LIGA

POLUVREME Partizan održava stečeno, Vukčević trojkama podiže temperaturu

,

Tristan Vukčević (Foto: Starsport)

Partizan sigurno odrađuje “domaći zadatak” protiv Barana. Ubedljivim izdanjem pod oba obruča, crno-beli na poluvremenu imaju 13 poena viška – 43:30 (23:11, 20:19).

Naša kladionica nudi kvotu 1.88 da će na meču Čikago – Majami biti ubačeno više od 217 poena.

Izabranici Željka Obradovića u prvih 10 minuta nisu blistali u šutu (6-15 za dva, 2-6 za tri), ali su samo u toj četvrtini imali 16 skokova. Do kraja poluvremena čak 25!

Napadački zastoj u završnici prvog perioda, kada je za poslednja dva minuta ubačen samo jedan poen, nestao je početkom druge četvrtine, kada su crno-beli stekli 17 poena viška (31:14). Poletu u napadu i te kako je doprineo Tristan Vukčević koji je s dve trojke sredinom druge četvrtine razgalio publiku.

Poeni su ravnomerno raspoređeni. Avramović ih ima sedam, Panter, Vukčević i Ledej po šest. U skoku dominiraju Korpivica i Smailagić sa seda, odnosno šest uhvaćenih lopti.