PREMIJER LIGA Junajtedu penaldžije donele tri boda

,

Markus Rašford pogađa sa penala (Foto: Beta/AP)

Dva penala i dva gola bili su dovoljni “crvenim đavolima” za prekid serije od dva poraza. Mančester junajted je na Old Trafordu bio bolji od Evertona – 2:0 (2:0).

Na meču Arsenal – Brentford, naša kladionica nudi kvotu 3.05 za igru 1-1&4+.

Ekipa iz Liverpula bila je ravnopravna tokom većeg dela meča. Ipak, platila je cenu neopreznim startovima u kaznenom prostoru. Već u uvodu meča je Tarkovski skrivio najstrožu kaznu, a siguran bio Bruno Fernandes.

Pretili su gosti posle primljenog gola, ali je u 34. minutu sudija Sajmon Huper ponovo pokazao na belu tačku, a krivac je bio Godfri. Loptu je ovog puta na belu tačku postavio Markus Rašford i pogodio.

U nastavku je bilo šansi, ali ne i pogodaka. Istakli su se golmani Andre Onana i Džordan Pikford.

Junajted je upisao tri boda, ali je predaleko od mesta koje vodi u Ligu šampiona. Na drugoj strani, Everton je i dalje bezbedan. Za sada…