Budimo u kontaktu

ENGLESKA

PREMIJER LIGA Njukasl savladao Mančester i pretekao ga na tabeli (VIDEO)

Radomir Djurovic

Objavljeno

,

Entoni Gordon postiže gol za Njukasl (Foto: Beta/AP)

U derbiju 14. kola Premijer lige Njukasl je na svom terenu savladao Mančester junajted sa 1:0 (0:0). Tako je prekinuta serija Mančestera od tri premijerligaške pobede.


PREMIJER LIGA: U nedelju od 15 igraju Liverpul – Fulam, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 1.26.


Njukasl je tako pretekao “crvene đavole” na tabeli. “Svrake” su sada na petom mestu sa 26 bodova.

Odluka je pala u 56. minutu. Bila je to akcija koja je išla po desnoj strani. Kiran Tripije je ubacio pred gol, a na pravom mestu je bio Entoni Gordon koji je smestio loptu u mrežu.

Hari Megvajer je u završnici postigao gol za goste koji je poništen zbog ofsajda.

PREMIJER LIGA, 14. KOLO

Subota

Arsenal – Vulverhempton 2:1 (2:0)

(Saka 6, Odegard 13 – Kunja 86)

Brentford – Luton 3:1 (0:0)

(Mupaj 49, Mi 56, Baptiste 82 – Braun 76)

Barnli – Šefild junajted 5:0 (2:0)

(Rodrigez 1, Brun Larsen 29, Amduni 73, Koleošo 75, Braunhil 81)

Notingem forest – Everton 0:1 (0:1)

(Meknil 57)

Njukasl – Mančester junajted 1:0 (0:0)

(Gordon 56)

Nedelja

15:00 Bornmut – Aston Vila

15:00 Čelsi – Brajton

15:00 Liverpul – Fulam

15:00 Vest Hem – Kristal palas

17:30 Mančester siti – Totenhem

Standings provided by Sofascore
Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.