Budimo u kontaktu

SRBIJA FUDBAL

SAZNAJEMO Došlo je do preokreta! Vezista neće još kod Milojevića

Mirko Markovic

Objavljeno

,

Vladan Milojević (Foto: Starsport)

Standardno je igrao i pokazao uspon na Karaburmi. Bio je to signal da Crvena zvezda vrati Ganjanina sa pozajmice, ali je posle radnog sastanka u Ljutice Bogdana doneta konačna odluka.


PREMIJER LIGA: Notingem Forest – Totenhem (16.00), kvota na tip GG1 u kladionici Maxbet iznosi 1.42


Došlo je do preokreta i kako saznaje MaxBet Sport, Edmund Ado u drugom delu sezone neće da nosi crveno-beli dres, dok se levi bek Ebenezer Anan iz Ofk Beograda seli pod palicu Vladana Milojevića, što je naš portal prvi najavio.

Jedini razlog da reprezentativac Gane i nekadašnji prvotimac Šerifa ostane do kraja sezone u plavo-belom dresu, jedino ako ne bude dobre ponude iz inostranstva, je činjenica da ne može da bude registrovan za dva meča grupne faze Lige šampiona sa PSV-om i Jang Bojsom, a manji je broj ispita u oba domaća takmičenja.

Edmund Ado na utakmici protiv Partizana (Foto: Starsport)

Konkurencija u veznom redu je jaka, a poznato je da su oslonac Timi Maks Elšnik, Rade Krunić i Gelor Kanga uz razigranog Luku Ilića. Plan je da određenu minutažu dobije Jovan Šljivić kao i novi “biser” iz škole Vasilije Kostov.

Ado je ove sezone odigrao 17 utakmica, a ugovor sa Crvenom zvezdom ima do 30. juna 2027. godine, pa na leto možda dobije novu priliku na stadionu “Rajko Mitić”.

1 komentar

1 komentar

  1. Konstatacija

    26.12.2024. at 10:37

    To sto ne moze biti registrovan za dve preostale tekme u LS znalo se jos na pocetku takmicenja,tako da ne moze biti razlog.Dajte sansu decku jer ste ga onoliko jurili kad je Serif igrao LS a sada ga zezate.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.