Budimo u kontaktu

KATAR 2022

PROTEST PROTIV MUNDIJALA Aktivisti gasili televizore po pariskim barovima

Darko Noveski

Objavljeno

,

Foto: MaxBet sport

Francuski aktivisti koji su protiv održavanja Svetskog fudbalskog prvenstva u Kataru smislili su hakerske daljinske upravljače i tako su isključivali televizore u pariskim barovima koji su prenosili utakmice, prenela je danas francuska onlajn televizija “BFMTV”.


SVETSKO PRVENSTVO Francuska u subotu od 17 časova igra derbi protiv Danske. Kvota na “keca” u kladionici MaxBet je 1.80.


Aktivisti su koristili daljinske upravljače iz jedna pariske radionice otvorene u sklopu bojkota Mundijala zbog pitanja poštovanja ljudskih prava u Kataru.

To je vid našeg otpora, mirnog otpora protiv Svetskog prvenstva – rekao je jedan od članova radionice.

List Parizijen (Le Parisien) je preneo fotografije jednog bara u kojem gosti mirno sede uz piće i gledaju utakmicu i trenutak kasnije kada se svi čude kako se odjednom isključio veliki ekran.

Mnogi francuski navijači odustali su od odlaska u Katar na Mundijal. Neki bojkotuju prvenstvo zbog pitanja ljudskih prava i životne sredine, dok su neki naveli da su odustali zbog cena.

Francuska na ovom prvenstvu brani titulu svetskog prvaka osvojenu na Mundijalu 2018. godine u Rusiji.

PREPORUČUJEMO:

DA LI SU POTCENILI “ORLOVE”? Brazilci došli na stadion kao na svadbu! (VIDEO)

ŠOK ZA ZVEZDAŠE Lepa ćerka legende iz Barija sa grbom Partizana! (FOTO)

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.