Ostali sportovi

RUKOMET Zvezda na krilima Nenadića bolja od Jugovića

,

Draško Nenadić tokom meča sa Jugovićem (Foto: Starsport)

Crvena zvezda je treće kolo Superlige Srbije otvorila pobedom nad Jugovićem iz Kaća – 33:28 (18:15).

Španija: Naša kladionica nudi kvotu 1.92 da će na meču Barselona – Bidasoa Irun biti postignuto više od 62 gola.

Domaćin je bio dominantan u većem delu prvog poluvremena kada je stekao i sedam golova viška, ali su Kaćani ipak pronašli način da ozbiljno zaprete. U drugoj polovini duela su u nekoliko navrata prilazili na minimalan zaostatak.

Ipak, meč je prelomio iskusni Draško Nenadić s dva vezana pogotka sredinom drugog poluvremena. Utakmicu je završio sa devet golova, a pratili su ga Mirko Đurović sa šest i Uroš Simić sa pet pogodaka. Nikola Perić, sin legendarnog golmana Dejana Perića, obeležio je utakmicu sa osam odbrana.