
Radnički iz Kragujevca je u poslednjem kolu uspeo da izbori opstanak u Superligi Srbije. Ipak, neće biti nastavljena saradnja sa trenerom Slavkom Matićem, kojem je istekao ugovor. Kako saznaje MaxBet Sport, na „Čika Daču“ bi mogao da se vrati Feđa Dudić.
Naime, stručnjak iz BiH je dobio poziv da ponovo sedne na klupu tima iz srca Šumadije. On je bez posla ostao početkom meseca kada se rastao sa Mariborom.
Dudiću je u Kragujevcu obećan tim sa kojim će moći da se bori za plej-of i izlazak u Evropu. On je u Radničkom proveo od septembra 2023. do leta prošle godine. Uspevao je klub dva puta da odvede u Evropu i ušao je u srca navijača. Vodio je klub sa „Čika Dače“ na 78 utakmica, ima 38 pobeda, 14 remija i 26 poraza.
Trene riz Sarajeva tražio malo vremena da razmisli, jer ima još neke ponude. Nezvanično se pominje da bi mogao da preuzme Partizan i nasledi Srđana Blagojevića. Ipak, moraće da se sačeka 1. jun kada je Skupština Partizana.

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.