SERIJA A Murinjo preživeo gostovanje u Empoliju, blistao Paulo Dibala (VIDEO)

,

Paulo Dibala (Foto: Beta/AP)

Žoze Murinjo je pređiveo gostovanje ekipi koja još nema pobedu u sezoni. Za tri boda na gostovanju, može da se zahvali Paulu Dibali: Empoli – Roma 1:2 (1:1).

Liga šampiona: Na meču Plzen – Inter, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru 2&3+.

Jer, Argentinac je bio strelac i asistent. U 17. minutu, Dibala je prelepim golom doneo prednost “vučici”. Ipak, domaćin je do kraja poluvremena uspeo da izjednači.

Dibala se dvadesetak minuta pre kraja još jednom pretvorio u ključnog čoveka. Uspeo je da proigra Temija Ejbrahama, a Englez je sigurnim udarcem zatresao mrežu.

U pobedi Rome, bitnu ulogu je odigrao Nemanja Matić. Bio je na terenu od početka do kraja.