SERIJA A Napoli melje redom, Sasuolo pregažen u prvom poluvremenu, het-trik Osimena (VIDEO)

,

Osimen je otvoriju seriju Napolija (Foto: Beta/AP)

Napolitanci igraju sezonu iz snova. Iako su letos ostali bez gotovo pola tima, nemaju nameru da se zaustave. Na stadionu “Dijego Maradona” stradao je Sasuolo – 4:0 (3:0).

Na meču Inter – Sampdorija, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru ug 2-3.

Gost je pregažen u razmaku od pola sata. Sjajni Viktor Osimen bio je strelac u četvrtom, pa u 19. minutu. Otkrovenje sezone Kvaratkelija je pogodio u 36. i zaokružio odličnu partiju. Gruzijac je bio asistent za oba gola nigerijskog napadača.

Srećom po goste, ekipa Lučana Spaletija je u nastavku malo smanjila gas. Najbolju priliku da smanji prednost domaćina sasuolo je imao u 61. minutu, ali je udarac Fratezija sjajno zaustavio Meret.

Napoli ipak nije stao na učinku iz prvog poluvremena. Viktor Osimen je pogodio još jednom i het-trikom krunisao briljantno subotnje popodne.

Ovom pobedom, Napoli se učvrstio na čelu. Bar do nedelje uveče, niko ne može da mu priđe na manje od šest bodova. Sezona iz snova, bez ikakve sumnje.