Uncategorized

SERIJA A Šampion u trileru preživeo i Empoli (VIDEO)

,

Rafael Leao (Foto: Beta/AP)

Kažu da se tako osvajaju titule. Ako ćemo da sudimo po tom, nepisanom pravilu, “rosoneri” su na dobrom putu da je odbrane: Empoli – Milan 1:3 (0:0).

Na meču Sampdorija – Monca, naša kladionica nudi kvotu 3.90 za igru 1-1.

Sve vredno pomena stalo je u završnih dvadesetak minuta, čak i manje od toga. Rebić je u 79. minutu imao lak posao, jer je glavni deo pre toga odradio Rafael Leao i približio vladajućeg šampiona pobedi.

Ipak, drama je gtek usledila. Domaćin je u drugom minutu nadoknade izjednačio, a gost iz Milana dva minuta kasnije ponovo poveo golom defanzivca iz Senegala Balo-Turea. Tačku na triler stavio je Leao u sedmom minutu nadoknade.