SERIJA A “Viola” lako kroz Kremonu, Verona sve dalje od spasa

,

Nikola Milenković na meču u Kremoni (Foto: Beta/AP)

Kremoneze se polako ali sigurno oprašta od elitnog ranga. To je pokazao i meč sa Fjorentinom – 0:2 (0:1).

Na meču Juventus – Sampdorija, naša kladionica nudi kvotu 2.10 za igru ug 3+.

“Viola” je gotovo rutinski dobila meč i ostvarila treću vezanu pobedu. Mandragora je načeo domaćina, a konačan rezultat postavio Kabral već u 50. minutu.

Od srpskih internacionalaca, u startnoj postavi bio je samo Nikola Milenković. Luka Jović je zaigrao od 68. minuta i imao lepu priliku, ali je golman odbranio njegov udarac.  Aleksa Terzić zbog povrede nije bio u protokolu.

Sa Darkom Lazovićem na terenu svih 90 minuta, Verona je propustila lepu priliku da se približi bezbednoj zoni. Povela je golom Verdija, ali je Monca izjednačila samo četiri minuta kasnije.